FAS’TA SAĞLIK

FAS’TA SAĞLIK

Fas’ta sağlık, geleneksel olarak cilt ve ruh sağlığına önem verilen bir ülkedir. Aslında seçkinler için icat edilmiş, siyah sabun ile peeling ve argan yağı ya da farklı yağlar ile rahatlatıcı veya canlandırıcı masaj sunan hamamlar, günümüzde her kesimden insanlara hizmet vermektedir.

Mevcut fiziksel bakım tutkusu ve “cildini iyi hissetme” isteği birbirinden farklı yerlerde, sağlık kulüplerinde gelişme göstermektedir… Size, tıbben kardiyovasküler disfonksiyona neden olduğu ve yaşlanma sürecini hızlandırdığı kanıtlanmış olan modern hayatın stresini azaltacak, vücut bakımınız için aracı olacak bir gezi rehberi sunuyoruz.

Size Kendinizi İyi Hissettirecek Bir Cennet

Fas’ta sağlık kendini iyi hissetmek düzenli olarak hamama gitme ritüeli gerektirir:bu amaç için özenle seçilmiş ürünler, benzersiz bir bakımı garanti ederler. Uzmanlarımızın gevşetici bakımı kendinizi şımartın!

Bir Yaşam Sanatı

Riadlar, bahçeler, hamamlar Fas’taki yaşam sanatını yükseltmek için somutlaşmışlardır.
Günümüzde, tüm büyük otellere kendi spa merkezlerine veya spor salonlarına sahiptirler. Fas yaşam sanatında, lüks ve konforu birleştiren harika bir gelenek vardır. Bu işletmelerden bazıları, tıpkı müşterilerine eşsiz bir boğaz manzarası Tanger’deki spa otelinde olduğu gibi farklı çerçevelere sahiptirler.

Size Kendinizi İyi Hissettirecek Bir Ülke

Agadir, Marakeş, Essaouira, Fes, Tanger ve Kazablanka…..Gidilecek farklı yerler, size kendinizi iyi hissetmeye yönlendirecek teklifler sunuyor. Atlantik kıyılarına kurulmuş Agadir ve Essaouira şehirleri, deniz tedavisi kürleri sunmaktadır. Balneo, spa veya hamamın rahatlatıcı etkisinin tadına varacağınız şehir ise Marakeştir. Fes, Moulay Yacoub’da yer alan termal istasyonu ve kükürtlü suyu ile ünlüdür. Kaliteli doğal ürünler ve tanınmışlıkları, bu şehirlerin ayrıcalıklı olmalarını sağlamaktadır.

Hamam Sanatı

Hamamın hazzını her yerde tadabilirsiniz. Gevşetici ve kelepir mekanlar, Fas’ta gerçek birer kurumdurlar. Çoğunlukla zengin bir dekorasyona sahiptirler, buralarda rahatlatıcılıık hüküm sürmektedir. Siyah sabun ile yapılan peeling, Ghasoul veya kına ile yapılan sarmalama ve özel yağlar ile gerçekleştirlen masaj, önerilen bakımın birer parçasıdırlar.

Kum Banyosu

Doğa ile doğrudan temas için, Tinfou ve Merzouga’dan Draa’ya kadar olan çöl kesiminde kum banyosu eşsiz bir bakımdır. Bir çok turist, çöl gezisi ile büyük alanların keşfi ile vücut bakımını birleştirmektedirler. Tatilinize daha iyi hazırlanmak için bu tarz önerileri olan otellere göz atmanızda fayda olabilir. Fas’a özgü geleneksel ve memnuniyet dolu bir karşılama, “kendinizi iyi hissetmeniz” için çıkacağınız tatilinizin başarısını garantileyecektir. Günlük rutinin uzağında, rahatlatıcı ve iyileştirici bir deneyime hazır olun….

İlginizi çekebilecek diğer bilgiler

Bir cevap yazın