Home > TURLAR

Yurt Dışı Turları

Hayalini kurduğunuz şehirlerin sokaklarını keşfetmek, farklı kültürlerin bir parçası olmak, dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin tadına bakmak… Hepsi Fastur’un Yurt Dışı Turları ile kolayca hayata geçirebileceğiniz güzellikler olarak sizi bekliyor.

Avrupa, Amerika, Uzak Doğu ya da dünyanın farklı bir noktasında en ilgi çeken şehirlerde cazip fiyatlarla ve zengin gezi programları ile eşsiz deneyimler yaşayabilirisiniz.

Fastur güvencesi ile size en uygun tarihlerde, farklı hava yolu seferleri, uzun ya da kısa tur programları ile hazırlanan tur paketlerinden birini seçip, online satış ayrıcalığı ile rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirisiniz. Yurt dışı seyahatinizi planlarken Türkçe rehberlik hizmeti, seyahat sağlık sigortası ve vize hizmetleri gibi ayrıntılarla da Fastur sizin adınıza ilgileniyor olacak.

Vizesiz Yurt Dışı Turları

Yurt dışı tatili planlarken genellikle işin en zor kısmı vize işlemleri olarak görünür. Eğer vize işlemleri ile uğraşacak zamanınız yoksa ve hızlı bir tatil planı yapmaya ihtiyacınız varsa Fastur’da Vizesiz Turlar tam size göre…

Hem yurt dışında olmanın keyfini hem de bunu kolayca gerçekleştirmenin rahatlığını Vizesiz Turlar ile yaşayabilirsiniz. Üstelik sanılanın aksine vizesiz seyahat edebileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Balkanlar, Fas, Kudüs, Pattaya, İran, Phuket, Singapur, Hong Kong ve Güney Afrika vizesiz keşfedebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.

Bayram, Yılbaşı ve Sömestir Turları

Fastur sevdiklerinizle birlikte özel ve eğlenceli zamanlara dönüştürebileceğiniz özel günler için de tur paketleri sunuyor. Özellikle Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve yılbaşı dönemi ile gelen kısa tatiller, genellikle seyahat severlerin yeni keşifler için fırsat kolladığı zamanlar olarak öne çıkıyor.

Bu özel günleri ailenizle ya da sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil ile buluşturmak isterseniz yurt içinde ve yurt dışında cazip programlarla size sunulan tur paketlerini tercih edebilirsiniz.

Çocuklu ailelerin tatil için ideal bir zaman olarak değerlendirdiği sömestir dönemi de Fastur’un yurt içi ve yurt dışında her yaştan misafirin keyifli aktivitelerle zaman geçirebileceği Sömestir Turları ile eğlenceli bir deneyime dönüşebilir.

Tüm Yurt Dışı Turlar

Size Özel Turlar

Hayalinizdeki seyahati belli bir zaman aralığına ya da tur grubuna bağlı kalmadan, beklentileriniz doğrultusunda planlamak isterseniz, Fastur’un özel seyahat paketleri tam size göre! Şehrinizi seçip seyahat tarihinizi ve almak istediğiniz hizmetleri belirleyin, Fastur ayrıcalığı ile tatilinizi kolayca şekillendirin.

Tüm Kişiye Özel Turlar

Hac ve Umre Turları

Kutsal bir yolculuk olan ve ibadetinizi yerine getirmek üzere planladığınız hac ve umre yolculuğunuzu Fastur güvencesi ile gerçekleştirmeniz mümkün. Çıkacağınız bu kutsal yolculukta dini vecibelerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilmeniz için size özenli bir hizmet sunuyor.

Fastur misafirleri;  ulaşım, konaklama, seyahat setleri, Türkçe rehberlik hizmeti ve kadın misafirlere özel, tecrübeli kadın din görevlisi gibi pek çok ayrıcalıktan faydalanıyorlar.

Tüm Hac ve Umre Turları