FES GEZİSİ

VİZESİZ FES GEZİSİ

VizesizFes Gezisi Entelektüel başkent, el sanatları başkenti, Fas’ın en önemli kraliyet şehri, arap dünyasının incisi, Vizesiz Fes gezisi belli başlı heyecanların yaşandığı yerdir. Cömert ve sürprizlerle dolu bir hayatın bitmek tükenmek bilmez ihtişamının bulunduğu; güneşin, renklerin ve lezzetlerin duygularını yansıtan Atina veya Floransa örneklerinde olduğu gibi bir medeniyet hazinesi avına çıkmış oluruz.

Vizesiz

Fes, aradığımız her şeyi bulabileceğimiz bir yerdir. Burada, ruhi zevklerin nerede bittiğini, duygu zevklerinin nerede başladığını kimse bilmez. Fes, saraylarının – müzelerinin inceliği ve canlılığı ile sizleri sınırsız deneyime davet eden emsalsiz bir kentdir.

 

Gezi Önerilerimiz  Bab Boujloud  Borj-Nord-Kuzey-Kale-Burcu

Vizesiz tatil planlarının en göz alıcı noktalarından biri de Fas. Kendine has kültürü, lezzetli yemekleri ve sıcacık insanları sayesinde Fas tatiliniz unutulmayacak anılarla dolacak. Fas’ın en popüler şehirlerinin başında Cazablanka ve Marakeş geliyor. Marakeş’te şehir merkezinde bulunan Eski Kent Meydanı sizin için bambaşka bir deneyim olacak. Bu meydandan arkadaşlarınıza hediye alabilir, yöresel lezzetleri deneyebilirsiniz. Marakeş’e gidenlerin ilk görüşte aşık olduğu el yapımı halılar ve kilimler evinize apayrı bir hava katacak. Fas’ta deri üretimi de çok popüler. Eğer deri ceket veya deri giyime ilginiz varsa mutlaka Fas’tan kendinize bir hediye almalısınız.

İlginizi çekebilecek diğer bilgiler

Bir cevap yazın